Cilt Bakım

Cilt Rengini Açan Kremler

Melanin, her insanda yoğunluğu farklı olan ve cilt rengini belirleyen bir pigmenttir. Eksik ya da fazla olması tende ton eşitsizlikleri oluşmasına sebep olabilir. İnsanlar, zaman içerisinde kararma ve leke gibi sorunlarla karşı karşıya gelirler. Bu problemi ortadan kaldırabilmek adınaysa kozmetik ürünlerden yararlanılır. Cilt rengini açan kremler, tam olarak bu amaca hizmet ederler. 

Farklı markalara ait cilt kararmaları için krem seçenekleri bulunur. Her bir firmanın ürün şekli ve içeriği değişkenlik gösterir. Bu kremlerin cilt tipine göre farklılaştığını da eklemek gerekir. Dolayısıyla en uygun seçimi yapabilmek için öncelikle ten yapınızı iyi bilmeniz gerekir. Eğer yağlı bir cilde sahipseniz nemlendirmeye odaklanan opsiyonlar sizler için ideal seçimler olmayabilirler. Bunun yanı sıra, kuru cildiniz varsa durum tam tersi şekilde olacaktır. Cilt rengini açan kremler arasından seçim yaparken de bu tarz ayrıntılara dikkat etmek gerekir.

İçindekiler Tablosu

1. Sante Plus Genital ve Koltuk Altı Beyazlatıcı Krem

Ton eşitliğini başlatan Sante Plus sayesinde sorunlarınızı sadece on beş gün içerisinde çözebilirsiniz. Teninin doğal tonunu eşitlemek isteyenlere hitap eden bu ürün beklentilerinizi kesinlikle karşılayacaktır. Gelin, özelliklerine yakından bakalım:

 • Özel bölge ve koltuk altı kararması için etkili bir çözüm sunar. 
 • C vitamini içeriğine sahiptir. Bu sayede, çok daha etkili bir şekilde onarır ve beyazlatır. 
 • Jilet, güneş, ağda ve lazer lekelerine karşı etkilidir. Ayrıca, vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. 
 • Uygulandığı genital bölgeyi ya da koltuk altını sürülen losyondan arındırmaya gerek yoktur.

Siz de Sante Plus’un bu seçeneğiyle teninizi onarabilir ve kalıcı beyazlık elde edebilirsiniz.

Kreme ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

2. W-Lab Kozmetik W-Lab Beyazlatıcı Krem

W-Lab Kozmetik W-Lab Beyazlatıcı Krem

Cilt rengini açan kremler arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu opsiyon, renk açıcı özelliği ve tüm vücuda uygulanabilen yapısıyla fark yaratır. Olumlu kullanıcı yorumları ile dikkat çeken losyonun özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Eşit bir ton vadeder. 
 • Leke ve kararmaları kısa sürede ortadan kaldırır. 
 • Aydınlık bir görünüm kazandırır. 
 • Yeniler ve nemlendirir. Çok daha genç bir görünüm yaratır. 

Antioksidan özelliği ile fark yaratan bu opsiyonu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

3. Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi

Tendeki lekelenmeler gibi önemli bir sorundan şikayet ediyorsanız bu seçenek tam size göre! Birçok kişi tarafından tercih edilen losyonun renk tonu eşitsizliği yaşayanlar tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Ayrıca, tenine aydınlık ve capcanlı bir görünüm kazandırmak isteyenler de seçimlerini bu üründen yana yaparlar. Gelin, Maruderm Leke Karşıtı Beyazlatıcı Bakım hakkında bilgi verelim: 

 • Peptit ve alpha arbutin ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Koyu lekelerin görünümünün azalmasına katkıda bulunur. 
 • Yatmadan önce ve uyandıktan hemen sonra olmak üzere iki defa kullanılması gerekir. 
 • Nazikçe masaj yapılarak uygulanmalıdır. 
 • Kullanımı sırasında birtakım hususlara dikkat edilmelidir. Gözle temas etmemesi önemli bir detaydır. Bunun yanı sıra, bazı kişilerde alerjiye sebebiyet vermesi mümkün olabilir. Dolayısıyla kullanmadan evvel tahriş testi yapılmalıdır. 

Kalitesi ile dikkat çeken ürün bütçe dostu fiyatıyla da ön plana çıkar. Sizler de düzenli kullanımda etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız değerlendirebilirsiniz.

4. Ornate Beyazlatıcı Leke Kremi

Ornate Beyazlatıcı Leke Kremi

En iyi cilt beyazlatıcı krem arayışında olanlar için harika bir seçenekle karşınızdayız. Teni aydınlatan ve ona ışıltılı bir görünüm kazandıran bu opsiyon, nemlendirici etkisiyle de fark yaratır. Yüz ve tüm vücut tiplerine uygulanan krem, düzenli kullanıldığı takdirde etkisini kısa süre içerisinde gösterir. 

Takdir edersiniz ki, piyasada çok sayıda leke onarımı tavsiyesi bulunur. İnsanlar, bu kadar çok seçenek arasından tercih yaparken zorlanabilirler. Fiyat performans kriteri bakımından ideal bir opsiyon olan Ornate Beyazlatıcı Leke Kremi, koltuk altı ve dirseklerde meydana gelen bölgesel kararmaları ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra, yapısının çok nazik olmasıyla da dikkatleri çeker. Kolay bir şekilde sürülen losyonun kadınlar için harika bir seçenek olduğunu söylemek gerekir. Üstelik birçok kişi, makyaj altı bazı olarak da kullanır. 

5. Gaia London Beyazlatıcı Leke Giderici Krem

Onarıcı özelliğiyle ön plana çıkan bu alternatif, birçok kadının favorisi olmayı başarmıştır. Gaia London’un sunduğu seçenek tüm cilt tipleri için uygundur. Parlak bir görünüm vadeder. Parabensiz oluşuyla da dikkat çeker. İlgi görmesinin temel sebeplerinden biri de zengin içeriğidir. Düzensiz renk tonunu eşitlemek ve capcanlı bir görünüm kazanmak isteyenler için birebirdir. Nemlendirme sorununu içeriğindeki pentavitle çözer. Belirli bir rutinde kullanırsanız teninizin homojen bir görünüm sunmasını kısa sürede sağlar.

6. Topaxx Cilt Beyazlatıcı ve Leke Karşıtı Bakım Kremi 50 ml

Topaxx Cilt Beyazlatıcı ve Leke Karşıtı Bakım Kremi 50 ml

En etkili cilt beyazlatıcı krem arayışında olanlara hitap eden bu seçeneğin faydaları klinik olarak da kanıtlanmıştır. Aydınlatıcı ve leke giderici olarak kullanılır. Kimyasal ürünlere kıyasla çok daha güvenilirdir. Herhangi bir yan etkisi bulunmaz, kullanımı da oldukça basittir. Uygulamaya başlamadan önce teninizi asit oranı yüksek olmayan bir tonikle temizlemeniz gerekir. Ardından, yeterli miktardaki losyon, yüze ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Bilhassa koyu renkli lekelerde yalnızca sorunlu bölgeye gün içerisinde iki defa uygulama yapabilirsiniz.

7. L’roux Health & Beauty Cilt Rengi Açıcı Leke Kremi

Cilt rengini açan kremler denildiği zaman akla gelenlerden birisi olan bu opsiyonun yüze oval hareketlerle masaj yapılarak uygulanması gerekir. Birçok kişinin favorisi olmasını içeriğinde bulunan kuşburnu özütüne borçludur. Tendeki leke sorununu kökünden çözer. Bunun yanı sıra, zengin bitkisel formülüyle de hem uzmanlardan hem de kullananlardan geçer not almıştır.

Bahsi geçen losyonu aklınızda herhangi bir şüphe olmadan kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygun olduğunu da belirtmek gerekir. Ürünü düzenli olarak kullandığınız takdirde güneş lekelerinin yavaş yavaş ortadan kaybolduğunu fark edeceksiniz.

8. Bepure Beyazlatıcı Krem

Bepure Beyazlatıcı Krem

Leke karşıtı bakım ürünleri arasında yer alan Bepure Beyazlatıcı Krem, her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilir. Tüm vücut bölgelerinde kullanılabilen bu alternatifin renk tonu açılmasını sağladığı bilinmektedir. Ayrıca, kararmaların önüne geçmek de mümkün hale gelir. 

Bepure Beyazlatıcı losyonu, özel ve zengin bir içeriğe sahiptir. Cildi nemlendirmesiyle de dikkatleri çeken ürün hakkındaki kullanıcı yorumları da olumludu

9. Licape Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Krem

Teninizin yüzeyindeki lekelerden kurtulmak istiyorsanız burada sıraladığımız tüm öneriler tam da size göre! Özel hazırlanmış formüle sahip olan bu seçeneğin başta akne olmak üzere birçok sorunu ortadan kaldırdığını söyleyebiliriz. Ayrıca, renk tonundaki dengesizliği de düzenler. Licape Leke ve Cilt Beyazlatıcı Kremi başta diz, dirsek ve koltuk altı olmak üzere farklı bölgelerdeki kararmaları ortadan kaldırmak için kullanılabilir. 

Renk tonu eşitleyici olarak bilinen bu ürünü günlük rutinde kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede, eskiye kıyasla çok daha parlak ve canlı bir görünümün yakalarsınız.

10. Luis Bien Cilt Beyazlatıcı Krem

Luis Bien Cilt Beyazlatıcı Krem

Özel içeriğe sahip olan Luis Bien alternatifini tercih ettiğiniz takdirde pişman olmazsınız. Bu seçenek renk tonu eşitsizliğini ve koyuluğu ortadan kaldırır. Parlak ve canlı bir görünüm sunar. Zaman içerisinde oluşabilecek kararmaları önleyebilmek adına etkili olan bir bariyer oluşturur.

En etkili cilt beyazlatma kremi listesinde kendine yer edinen opsiyonun kullanım şekli de oldukça pratiktir. İlk olarak uygulama yapmadan önce yüzünüzü nazikçe temizlemeniz gerekir. Ardından kararma olan bölgeye ince bir tabaka halinde uygulamalısınız. Son olarak, tamamı emilene kadar beklemelisiniz. Bakım rutininizin bir parçası haline getirip düzenli olarak kullandığınız takdirde beklediğiniz verimi alırsınız. 

Cilt kararmaları için losyon satın alırken bazı hususlara dikkat etmek şarttır. Bilhassa online alışveriş öncesinde ürün hakkında detaylı bir araştırma ve değerlendirme yapılmalıdır. Kullanılacak bölgeye ve cilt tipine uyum sağlayan bir seçenek tercih edilmelidir. Ayrıca, yapısında alerjik reaksiyon yaratacak bir madde olup olmadığına da bakılmalıdır. Cilt beyazlatıcı ürün fiyatları; içeriğine, gramajına ve esanslara göre farklılık gösterir. Piyasada herkesin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun bir opsiyon mutlaka vardır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir