Cilt Bakım, Genel

Boyun Kırışıklıkları İçin Krem Ürünleri

Boyun kırışıklıkları için krem ürünleri

Kırışıklık görünümü yaş almayla beraber kendini gösterir. Özellikle yüz, dekolte ve boyun bölgeleri vücudun diğer yerlerine oranla daha ince deriye sahip olduklarından bu duruma daha yatkınlardır. Boyun kısmında oluşan kırışık görünümü yaşlanmaya ek olarak duruş bozukluğundan da kaynaklanabilir. Daha pürüzsüz bir görünüme kavuşması için çeşitli yöntemler önerilmektedir. Örneğin, boyun kırışıklıkları için krem kullanımı sıklıkla tavsiye edilir. Bu yöntemi uygulamaya 20’li yaşların sonunda ya da 30’larınızın başında başlayabilirsiniz.

İçindekiler Tablosu

Dikkat !

Boyun bölgenizde oluşan kırışıklık görünümünden kurtulmak için sıkılaştırıcı etkili kremleri tercih edebilirsiniz. Hyaluronik asit ve kolajen içerikli ürünler cildinizi nemlendirip toparlanmasını sağlarlar. Benzer etkileri kazandırmada başarılı olan çok sayıda krem çeşidi mevcuttur. Okumakta olduğunuz içeriğimizde bunlardan bazılarıyla ilgili detayları sizlerle paylaşacağız. 

1. Botolifting Kırışıklık Botoks Kremi

Botolifting Krem

İlerleyen yaşlarda, vücutta kolajen üretimi azaldığı için yenilenen hücre sayısı ve cildin esnekliği azalır. Bu gibi durumlarda ince çizgilerle beraber kırışıklık görünümü oluşur. Boyun bölgesinde oluşan görünümü gidermek, daha canlı ve genç bir cilde sahip olmak için Botolifting kırışıklık botoks kremini kullanabilirsiniz.

 Aynı zamanda kaz ayağı görünümündeki kırışıklıkları azaltmak için de kullanabileceğiniz kremi yatmadan evvel temizlenmiş cildinize uygulamalısınız. E ve C vitamini yönünden zengin olan markanın botoks etkili ürünü bitkisel içeriğiyle hassas cilde sahip olanlara hitap eder.

 Düzenli kullanımlarda kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olduğu gibi cildin kaybettiği esnekliği geri kazanmasını da sağlar. Böylece yeni kırışıklık oluşumunun önüne geçer. Güçlendirilmiş formülü sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri karşılanmasına yardımcı olur.

Kreme ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

2. L'Oreal Paris Revitalift Lazer Kırışıklık Kremi

Boyun bölgesindeki kırışıklıkların birçok sebebi olabilir. Örneğin, sürekli başı öne eğik pozisyonda çalışan kişiler bu duruma daha erken sahip olurlar. Eğer sizler de boynunuzda oluşan ince çizgilerden muzdaripseniz gece ve gündüz bakım kremlerini düzenli olarak kullanabilirsiniz.

 L’Oreal Paris kırışıklık kremi içeriğinde bulunan Pro – Xylane sayesinde cildinizin destek liflerinin güçlenmesine yardımcı olur. Bu sayede boyun bölgenizdeki doku onarılır, kırışıklık ortadan kalkar.

3. Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Krem

Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Krem

Çok yönlü etkisi ile tek kremde yaşlanma karşıtı 3 etkiyi buluşturan Lancome Renergie Multi – Lift Ultra birçok kişinin favorisidir. Ürün; sıkılık kaybı, koyu leke ve kırışıklık görünümünü zaman içerisinde ortadan kaldırır. Çok yönlü nemlendirici etkisinin yanında keten özü ile zenginleştirilen formülü sayesinde de yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı olur.

 Ciltte hızlı bir şekilde eriyen nazik dokusu ile kremsi ya da yağlı bir görüntü bırakmaz. Aynı zamanda daha canlı ve aydınlık görünüm sağlar. Markanın kırışıklık karşıtı kremini günde iki defa boyun, yüz ve dekolte bölgenize düzenli olarak uygularsanız etkisini daha hızlı görebilirsiniz.

4. Kiehl's Super Multi-Corrective Cream

Çok yönlü formülü sayesinde kullanıcılarına akıllı bir bakım sunan Kiehl’s Super Multi – Correctiv Cream 7 antiaging (yaşlanma karşıtı) etkiye sahiptir. Şu şekilde sıralanırlar:

  • Sıkılaştırma
  • Pürüzsüzleştirme
  • Cilt tonunu eşitleme
  • Doku onarımı yapma
  • Toparlanmış bir görünüm verme
  • Parlaklık kazandırma 
  • Elastikiyeti arttırma

Yukarıdaki etkileri sunan kremi yaş alma belirtilerine karşı boyun, yüz ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. İnce çizgi görünümünü azaltan ürünün içeriğinde A vitamini, ProxylaneGX ve Chaga mantarı beraber yer aldığı için düzenli kullanımda daha hızlı etki verir.

5. Skin Active Üçlü Sıkılaştırıcı Boyun Kremi

Skin Active Üçlü Sıkılaştırıcı Boyun Kremi

Skin Active ürünü yağ içermeyen formüle sahip olduğu için sivilceye meyilli cilde sahip kişiler tarafından da kullanılabilir. Bu sıkılaştırıcı boyun kremi; %8 NeoGlukozamin, %4 Neositriat ve Pro –  Amino ile güçlendirilmiş formülüyle daha sıkı ve aydınlık bir cilt görünümü sunar.

 Lifting etkisi gösteren bu krem ile daha sıkı bir cilde sahip olabilmek mümkündür. Tazeleyici etkisi olan meyve özü ile zenginleştirilen formülü sayesinde daha hızlı bir onarım sağlar. Üçlü sıkılaştırıcı boyun kremini boyun ve dekolte bölgenizde uygulayabilirsiniz

6. FACE CARE - Lifting Etkili Sıkılaştırıcı Krem

Boyun ve dekolte bölgesindeki deri ince yapılı olduğu için yaşlanma belirtileri buralarda daha erken baş gösterir. Tercih edebileceğiniz FACE CARE – Lifting etkili sıkılaştırıcı kremse pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt görünümü sunar.

 İçeriğinde bulunan plankton özleri yüksek oranda kırışıklık giderme etkisine sahip olduğundan boyun bölgenizin daha gergin ve genç görünmesine yardımcı olur. Nemlendirici etkiye sahip toparlayıcı kremi göğüs arasında oluşan çizgiler için de kullanabilirsiniz.

 Boyun bölgenizdeki sarkık ve kırışmış görüntüyü ortadan kaldırmak için günde iki defa uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere temizlediğiniz cildinize masaj yaparak sürmeniz yeterli olacaktır.

7. La Mer The Neck and Decollete Concentrate

La Mer The Neck and Decollete Concentrate

Antiaging etkili boyun ve dekolte kremlerini tercih ederek daha genç ve sıkı bir görünüm kazanabilirsiniz. La Mer The Neck and Decollete Concentrate adlı ürün hücre yenileyici içeriği sayesinde cildinizde oluşan kırışıklık ve ince çizgilerin daha hızlı onarılabilmesine yardımcı olur.

 Dolgunlaştırıcı etkiye sahip olduğu için göğüs ve dekolte bölgenizdeki istenmeyen görüntülerin daha etkili bir şekilde onarılmasına yardımcı olur. Özel aplikatör fırçasıyla cilde nazikçe masaj yaparak uygulayabileceğiniz krem, yoğun nemlendirici etkiye sahiptir.

8. Valmont V-NECK CREAM Boyun ve Dekolte Kremi

Boyun ve dekolte bölgesine ek olarak çene hattında da kullanabileceğiniz Valmont V-NECK CREAM kremi esneklik kaybını önler. Böylece daha sıkı bir cilt kazanmak isteyenlere hitap eder. İçeriğinde bulunan peptit kokteyli sayesinde hücre yenilenmesine yardımcı olur. 

 Markanın boyun ve dekolte bölgesinde etkili olan kırışıklık karşıtı kremi formülünde bulunan C vitamini lifleriyle toparlanmış ve canlanmış bir görünüm verir. Ayrıca Fibro takviyesi sağladığı için kolajen I ve III üretimine de destek olur. 

9. MBR The Best Neck and Bust 200 ml Krem

MBR The Best Neck and Bust 200 ml Krem

Yaşlanma doğal bir durum olsa da beraberinde getirdiği kırışıklık gibi durumlar birçok kişiyi rahatsız edebilir. Bu konuda yardımcınız olabilecek MBR The Best Neck kremi cildinizin elastin ve kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olur.

 Daha derin katmanlara etki ettiği için toparlayıcı etkisi olan ürün aynı zamanda cildinize daha ışıltılı ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Teninizin pürüzsüz ve eşit bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olarak boyun, göğüs, dekolte bölgelerinde gözle görülür sıkılaştırma sağlar. 

10. Guerlain Orchide Imperiale Neck and Decollete Cream

Cildi sıkılaştırıp pürüzsüz ve eşit bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Guerlain Orchide Imperiale kremi, hücre solunum teknolojisine sahiptir. Bundan dolayı ikinci bir cilt ağı oluşturup teninizin tazelenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur.

Çabuk emilen dokusu sayesinde cildinize daha çabuk nüfuz eden ürün, içeriğinde bulunan yeni nesil aktif bileşenler sayesinde onarım sağlar. Bu da boyun bölgenizdeki sarkma ve kırışıklıkların en kısa sürede toparlanmasına yol açar.

Boyun ve dekolte bölgenizin daha sıkı bir görünüm alması için kolajen destekli ve antiaging etkili krem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yine yoğun nemlendirici etkiye sahip benzer bakım ürünlerini de rutinlerinize dahil etmeniz önerilmektedir. Örneğin, yaşlanma karşıtı maskeler, peelingler ya da serumlar bu amaç için kullanılabilir.  Ancak hangi ürünü kullanacak olursanız olun, her halinizin güzel olduğunu unutmamalısınız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir