İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

  • İade süresi 14 gündür.
  • İade talebinizi neden belirterek santeplustr.com sitesi üzerinden iade talebi formunu göndermelisiniz.
  • İade yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart hediyesi ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  • Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
  • Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren on beş (15) iş günü içinde iade işlemi yapılacaktır.
  • Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: uzun süre beklemiş ve bozulmuş ürünler), tek kullanımlık ürünler. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir. Para İade Garantisi Kapsamında Kullanılan bir ürün için iade talebiniz var ise bunu belirtiniz. Para İade Garantisi Kapsamına dahil olan ürün listesi EK-1′ de listelenmektedir.

İADE GARANTİSİ KAPSAM

Ürünlerimiz eczanelerde ve e-ticaret pazaryerlerinde ( santeplustr.com, trendyol.com, hepsiburada.com, n11.com, pttavm.com, ciceksepeti.com, amazon.com, gittigidiyor.com) satılmaktadır. İade garantisi sadece santeplustr.com üzerinden yapılan satın alımlarda geçerlidir.

  • 1 Siparişte en fazla 1 adet ürün Para İade Garantisi Kapsamından yararlanabilir.
  • iadesi talep edilen ürün kargo ücreti düşülür düşen bedelinin %70’i İADE edilir.

Bizim için müşteri memnuniyeti birinci önceliktir. İade komisyonumuz da görevli personel para iade garantisi kapsamında iade talebinde bulunan müşterimiz ile iletişime geçer. Geri dönüş hakkında detaylı geri dönüşler ve bilgilendirmeler alınır.

EK-1

Ürün İade Adresi:  Adres: 50. Yıl mah. 27163 sok. No:8/A Yenişehir/MERSİN Telefon: 0 (850) 399 34 15 E-Posta: info@bioprovince.com

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler en fazla 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir